F6N1.50BK75
DigiKey Part Number
1030-F6N1.50BK75-ND
Manufacturer
Manufacturer Product Number
F6N1.50BK75
Description
SELF WRAP 1.5" X 75' BLACK
Detailed Description
Self Wrap X 75.00' (22.86m) Black
Length
75.00' (22.86m)
Series
Wall Thickness
0.038" (0.96mm)
Packaging
Box
Operating Temperature
-70°C ~ 125°C
Diameter - Inside, Non-Expanded
1.500" (38.10mm)