F6N0.50BK150
DigiKey Part Number
1030-F6N0.50BK150-ND
Manufacturer
Manufacturer Product Number
F6N0.50BK150
Description
SELF WRAP 1/2" X 150' BLACK
Detailed Description
Self Wrap X 150' (45.72m) Black
Length
150' (45.72m)
Series
Wall Thickness
0.025" (0.64mm)
Packaging
Box
Operating Temperature
-70°C ~ 125°C
Diameter - Inside, Non-Expanded
0.500" (12.70mm)