F6N1.50BK250
DigiKey Part Number
1030-F6N1.50BK250-ND
Manufacturer
Manufacturer Product Number
F6N1.50BK250
Description
SELF WRAP 1.5" X 250' BLACK
Detailed Description
Self Wrap X 250' (76.20m) Black
Length
250' (76.20m)
Series
Wall Thickness
0.038" (0.96mm)
Packaging
Box
Operating Temperature
-70°C ~ 125°C
Diameter - Inside, Non-Expanded
1.500" (38.10mm)