BZX84-C6V8,215 is out of stock and can be placed on backorder.
Available Substitutes:
Similar
onsemi
In Stock: 0
Datasheet
Similar
onsemi
In Stock: 12,420
Datasheet
Diotec Semiconductor
Taiwan Semiconductor Corporation
Diodes Incorporated
Diodes Incorporated
Diotec Semiconductor
Zener Diode 6.8 V 250 mW ±5% Surface Mount TO-236AB