DLP11SN201HL2L | |
|---|---|
Manufacturer | |
Manufacturer Product Number | DLP11SN201HL2L |
Description | CMC 110MA 2LN 200 OHM SMD |
Customer Reference | |
Detailed Description | 2 Line Common Mode Choke Surface Mount 200 Ohms @ 100 MHz 110mA DCR 3.88Ohm |
Datasheet | Datasheet |
EDA/CAD Models | DLP11SN201HL2L Models |
Category | DC Resistance (DCR) (Max) 3.88Ohm |
Manufacturer Murata Electronics | Voltage Rating - DC 5V |
Series | Operating Temperature -40°C ~ 85°C |
Packaging Tape & Reel (TR) Cut Tape (CT) Digi-Reel® | Mounting Type Surface Mount |
Part Status Obsolete | Size / Dimension 0.049" L x 0.039" W (1.25mm x 1.00mm) |
Filter Type Signal Line | Height (Max) 0.036" (0.92mm) |
Number of Lines 2 | Package / Case 0504 (1210 Metric), 4 Lead |
Impedance @ Frequency 200 Ohms @ 100 MHz | Base Product Number |
Current Rating (Max) 110mA |