AZ23C4V7-7-F is out of stock and can be placed on backorder.
Available Substitutes:
Direct
Vishay General Semiconductor - Diodes Division
In Stock: 0
Datasheet
Similar
Diotec Semiconductor
In Stock: 3,559
Datasheet
Similar
Nexperia USA Inc.
In Stock: 89
Nexperia USA Inc.
Zener Diode Array 1 Pair Common Anode 4.7 V 300 mW ±5% SOT-23-3