530-26-04-WH-0250F
DigiKey Part Number
CN295-250-ND
Manufacturer
Manufacturer Product Number
530-26-04-WH-0250F
Description
CABLE MOD FLAT 4COND WHT 250'
Detailed Description
4 Conductor Modular Straight Cable White 250' (76.20m)
Category
Wire Gauge
26 AWG
Cable Width
0.189" (4.80mm)
Cable Height
0.097" (2.46mm)