530-26-04-WH-0100F
DigiKey Part Number
CN263-100-ND
Manufacturer
Manufacturer Product Number
530-26-04-WH-0100F
Description
CABLE MOD FLAT 4COND WHT 100'
Detailed Description
4 Conductor Modular Straight Cable White 100' (30.5m)
Category
Wire Gauge
26 AWG
Cable Width
0.189" (4.80mm)
Cable Height
0.097" (2.46mm)