ABM10-40.000MHZ-E20-T is available for purchase but is not normally stocked.
Available Substitutes:
Similar
Abracon LLC
In Stock: 5,049
Datasheet
Similar
CTS-Frequency Controls
In Stock: 0
Datasheet
CTS-Frequency Controls
TXC CORPORATION
Parametric Equivalent
Aker Technology Corp
In Stock: 200
40 MHz ±20ppm Crystal 10pF 70 Ohms 4-SMD, No Lead