TUSB1004IRNQR
DigiKey Part Number
296-TUSB1004IRNQRTR-ND - Tape & Reel (TR)
296-TUSB1004IRNQRCT-ND - Cut Tape (CT)
296-TUSB1004IRNQRDKR-ND - Digi-Reel®
Manufacturer
Manufacturer Product Number
TUSB1004IRNQR
Description
10 GBPS USB 3.2 4-CHANNEL ADAPTI
Manufacturer Standard Lead Time
18 Weeks
Customer Reference
Detailed Description
Buffer, ReDriver 4 Channel 10Gbps 40-WQFN (6x4)
Datasheet
 Datasheet
EDA/CAD Models
TUSB1004IRNQR Models
Category
Number of Channels
4
Manufacturer
Texas Instruments
Delay Time
300ps
Packaging
Tape & Reel (TR)
Cut Tape (CT)
Digi-Reel®
Signal Conditioning
Input Equalization, Output De-Emphasis
Part Status
Active
Capacitance - Input
10 pF
Type
Buffer, ReDriver
Voltage - Supply
3V ~ 3.6V
Applications
I2C, USB
Operating Temperature
-40°C ~ 85°C (TA)