RUT2400AU000 | |
|---|---|
DigiKey Part Number | 4703-RUT2400AU000-ND |
Manufacturer | |
Manufacturer Product Number | RUT2400AU000 |
Description | INDUSTRIAL CELLULAR ROUTER |
Customer Reference | |
Datasheet | Datasheet |
Category | Frequency 400MHz, 698MHz ~ 960MHz, 1.71GHz ~ 2.69GHz, 2.4GHz ~ 2.5GHz |
Manufacturer Teltonika | Applications General Purpose |
Packaging Box | Interface Ethernet, LAN, RJ-45, WAN, Wifi |
Part Status Obsolete | Power - Output 6.5W |