MP-381064-10-8A
DigiKey Part Number
MP-381064-10-8A-ND
Manufacturer
Manufacturer Product Number
MP-381064-10-8A
Description
LABEL ID PRODUCT
Manufacturer Standard Lead Time
13 Weeks
Customer Reference
Detailed Description
Die Cut 1.50" x 0.25" (38.1mm x 6.4mm)
Category
Label Type
Die Cut
Manufacturer
TE Connectivity Raychem Cable Protection
For Use With/Related Products
Thermal Transfer Printer
Series
Material
Metallized Polyester
Packaging
10000 per Roll
Label Size
1.50" x 0.25" (38.1mm x 6.4mm)