A9CCG-1005F
DigiKey Part Number
A9CCG-1005F-ND
Manufacturer
Manufacturer Product Number
A9CCG-1005F
Detailed Description
10 Position Flat Flex Cable Assembly Receptacle with Latch to Receptacle with Latch 5.00" (127.00mm)
Category
Length
5.00" (127.00mm)
Pitch
0.100" (2.54mm)