NSYCRN75200
DigiKey Part Number
4008-NSYCRN75200-ND
Manufacturer
Manufacturer Product Number
NSYCRN75200
Description
ENCLOSURE STL 27.56"L X 19.69"W
Manufacturer Standard Lead Time
8 Weeks
Customer Reference
Detailed Description
Enclosure Metal, Steel Gray Cover Included 27.559" L x 19.685" W (700.00mm x 500.00mm) X 7.874" (200.00mm)
EDA/CAD Models
NSYCRN75200 Models
Category
Height
7.874" (200.00mm)
Mfr
Area (L x W)
543in² (3500cm²)
Packaging
Box
Design
Cover Included
Color
Gray
Size / Dimension
27.559" L x 19.685" W (700.00mm x 500.00mm)