NSYCRN65250T
DigiKey Part Number
4008-NSYCRN65250T-ND
Manufacturer
Manufacturer Product Number
NSYCRN65250T
Description
ENCLOSURE STL 23.62"L X 19.69"W
Manufacturer Standard Lead Time
5 Weeks
Customer Reference
Detailed Description
Enclosure Metal, Steel Light Gray, Clear Cover/Door Hinged Door 23.622" L x 19.685" W (600.00mm x 500.00mm) X 9.843" (250.00mm)
Datasheet
 Datasheet
EDA/CAD Models
NSYCRN65250T Models
Category
Height
9.843" (250.00mm)
Mfr
Area (L x W)
465in² (3000cm²)
Packaging
Bulk
Design
Hinged Door
Part Status
Active
Material
Container Type
Enclosure
Color
Light Gray, Clear Cover/Door
Size / Dimension
23.622" L x 19.685" W (600.00mm x 500.00mm)