NSYCRN325150
DigiKey Part Number
4008-NSYCRN325150-ND
Manufacturer
Manufacturer Product Number
NSYCRN325150
Description
ENCLOSURE STL 11.81"L X 9.84"W
Manufacturer Standard Lead Time
8 Weeks
Customer Reference
Detailed Description
Enclosure Metal, Steel Gray Cover Included 11.811" L x 9.843" W (300.00mm x 250.00mm) X 5.906" (150.00mm)
EDA/CAD Models
NSYCRN325150 Models
Category
Height
5.906" (150.00mm)
Mfr
Area (L x W)
116in² (748cm²)
Packaging
Box
Design
Cover Included
Color
Gray
Size / Dimension
11.811" L x 9.843" W (300.00mm x 250.00mm)