W9017BD0200
DigiKey Part Number
553-W9017BD0200-ND
Manufacturer
Manufacturer Product Number
W9017BD0200
Description
COAX CBL SMA TO MHF4 7.8"
Detailed Description
Cable Assembly Coaxial SMA to I-PEX MHF4 0.81mm OD Coaxial Cable 7.874" (200.00mm)
Length
7.874" (200.00mm)
Cable Type
0.81mm OD Coaxial Cable
Overall Impedance
50 Ohms
Frequency - Max
7.1 GHz
Operating Temperature
-40°C ~ 85°C