GEE99F-C0
DigiKey Part Number
298-11993-ND
Manufacturer
Manufacturer Product Number
GEE99F-C0
Description
GROMMET EDGE SLOT PE BLACK
Detailed Description
Edging - 100' L (30.48m) Grommet - Edging, Slotted Black
Category
Panel Thickness
0.062" ~ 0.099" (1.57mm ~ 2.51mm)