CCPL1H2327-X
DigiKey Part Number
298-CCPL1H2327-X-ND
Manufacturer
Manufacturer Product Number
CCPL1H2327-X
Description
CBL CLAMP CLEAT BLACK
Manufacturer Standard Lead Time
10 Weeks
Customer Reference
Detailed Description
Cable Clamp, Cleat Black
Category
Material
Polymer
Manufacturer
Panduit Corp
Length
2.320" (58.93mm)
Packaging
Bulk
Width
1.710" (43.43mm)
Part Status
Active
Height
1.610" (40.89mm)