BZX84-B12,215 is out of stock and can be placed on backorder.
Available Substitutes:
Direct
onsemi
In Stock: 5,730
Datasheet
Similar
Diotec Semiconductor
In Stock: 492
Datasheet
Similar
Panjit International Inc.
In Stock: 1,622
onsemi
Zener Diode 12 V 250 mW ±2% Surface Mount TO-236AB