NNAMC2300PCEV | |
|---|---|
DigiKey Part Number | 1816-1011-ND |
Manufacturer | |
Manufacturer Product Number | NNAMC2300PCEV |
Description | EVAL KIT MODULE 0 DEG 230MM |
Customer Reference | |
Datasheet | Datasheet |
Category | Sensing Range 230mm x 208mm |
Manufacturer Neonode Inc. | Interface I2C, USB |
Series | Voltage - Supply 4.75V ~ 5.25V |