XRCGB27M000F0L00R0 is out of stock and can be placed on backorder.
Available Substitutes:
Direct
Murata Electronics
In Stock: 0
Datasheet
Upgrade
Murata Electronics
In Stock: 2,830
Datasheet
Upgrade
Similar
Similar
27 MHz ±100ppm Crystal 6pF 150 Ohms 4-SMD, No Lead