NFZ32BW150HN10L is out of stock and backorders are currently unavailable.
Available Substitutes:
Similar
TDK
In Stock: 18,724
Datasheet
15 Ohms @ 1 MHz 1 Ferrite Bead 2-SMD, Flat Lead 1.6A 91.2mOhm