LLL185R71C473MA11L is Obsolete and no longer manufactured.
KYOCERA AVX
In Stock: 0
KYOCERA AVX
In Stock: 0
Datasheet
0.047 µF ±20% 16V Ceramic Capacitor X7R 0306 (0816 Metric)