0039000038-12-B0-D
DigiKey Part Number
0039000038-12-B0-D-ND
Manufacturer
Manufacturer Product Number
0039000038-12-B0-D
Description
12" PRE-CRIMP A2040 BLACK
Customer Reference
Detailed Description
Black 20 AWG Jumper Lead Socket to Socket Tin 12.0" (304.8mm)
Category
Wire Gauge
20 AWG
Color
Black
Length
12.0" (304.8mm)
Alternate Color
12" PRE-CRIMP A2040 BLUE
In-Stock: 0
12" PRE-CRIMP A2040 BROWN
In-Stock: 0
12" PRE-CRIMP A2040 GREEN
12" PRE-CRIMP A2040 ORANGE
12" PRE-CRIMP A2040 RED
Alternate Length
2" PRE-CRIMP A2040 BLACK
3" PRE-CRIMP A2040 BLACK
In-Stock: 210
4" PRE-CRIMP A2040 BLACK
In-Stock: 10
5" PRE-CRIMP A2040 BLACK
6" PRE-CRIMP A2040 BLACK