0002061101-12-R9-D
DigiKey Part Number
0002061101-12-R9-D-ND
Manufacturer
Manufacturer Product Number
0002061101-12-R9-D
Description
12" PRE-CRIMP A2103 RED
Customer Reference
Detailed Description
Red 18 AWG Jumper Lead Socket to Socket Tin 12.0" (304.8mm)
Category
Wire Gauge
18 AWG
Length
12.0" (304.8mm)
Alternate Color
12" PRE-CRIMP A2103 BLACK
In-Stock: 0
12" PRE-CRIMP A2103 BLUE
In-Stock: 0
12" PRE-CRIMP A2103 BROWN
12" PRE-CRIMP A2103 GREEN
12" PRE-CRIMP A2103 ORANGE
Alternate Length
6" PRE-CRIMP A2103 RED
2" PRE-CRIMP A2103 RED
8" PRE-CRIMP A2103 RED
3" PRE-CRIMP A2103 RED
4" PRE-CRIMP A2103 RED