BCMS565032I271 4A | |
|---|---|
Manufacturer | |
Manufacturer Product Number | BCMS565032I271 4A |
Description | FERRITE BEAD 270 OHM 2220 1LN |
Manufacturer Standard Lead Time | 10 Weeks |
Customer Reference | |
Detailed Description | 270 Ohms @ 100 MHz 1 Power Line Ferrite Bead 2220 (5650 Metric) 4A 35mOhm |
Datasheet | Datasheet |
Category | Current Rating (Max) 4A |
Manufacturer Max Echo | DC Resistance (DCR) (Max) 35mOhm |
Series | Operating Temperature -55°C ~ 125°C |
Packaging Tape & Reel (TR) Cut Tape (CT) Digi-Reel® | Package / Case 2220 (5650 Metric) |
Part Status Active | Mounting Type Surface Mount |
Filter Type Power Line | Height (Max) 0.126" (3.20mm) |
Number of Lines 1 | Size / Dimension 0.220" L x 0.200" W (5.59mm x 5.08mm) |
Impedance @ Frequency 270 Ohms @ 100 MHz |