SSL20-30SSB-020.0-B(B)
DigiKey Part Number
6256-SSL20-30SSB-020.0-B(B)-ND
Manufacturer
Manufacturer Product Number
SSL20-30SSB-020.0-B(B)
Description
0.5MM PITCH, MICRO COAX CABLE AS
Manufacturer Standard Lead Time
10 Weeks
Customer Reference
Detailed Description
30 Position Cable Assembly Rectangular Plug to Cable 0.656' (200.00mm, 7.87")
Category
Pitch - Connector
0.020" (0.50mm)
Manufacturer
KEL USA
Length
0.656' (200.00mm, 7.87")