Image for R39100419 is not available
R39100419
DigiKey Part Number
2128-R39100419-ND
Manufacturer
Manufacturer Product Number
R39100419
Description
VDE-SCREWDRIVER SLOTTED 4X0.8X10
Manufacturer Standard Lead Time
10 Weeks
Customer Reference
Detailed Description
4mm Slotted Screwdriver
Category
Tool Type
Screwdriver
Manufacturer
Gedore Tools, Inc.
Tip Type
Slotted
Packaging
Bulk
Size
4mm
Part Status
Active
Length - Blade
3.94" (100.0mm)