ECS-MPI2520R1-100-R is out of stock and can be placed on backorder.
Available Substitutes:
Parametric Equivalent
Abracon LLC
In Stock: 0
Datasheet
10 µH Shielded Molded Inductor 1.1 A 468mOhm Max 1008 (2520 Metric)