BZT52C4V7-7-F is out of stock and can be placed on backorder.
Available Substitutes:
Similar
Diodes Incorporated
In Stock: 0
Datasheet
Direct
Vishay General Semiconductor - Diodes Division
In Stock: 8,051
Datasheet
Direct
Comchip Technology
Similar
Diotec Semiconductor
Microchip Technology
Microchip Technology
Central Semiconductor Corp
Central Semiconductor Corp
Comchip Technology
onsemi
In Stock: 45
onsemi
Zener Diode 4.7 V 500 mW ±6% Surface Mount SOD-123