530-26-04-BL-0500F is out of stock and can be placed on backorder.
Available Substitutes:
Direct
Assmann WSW Components
In Stock: 91,000
Datasheet
Direct
Assmann WSW Components
In Stock: 0
Datasheet
4 Conductor Modular Straight Cable Black 500' (152.40m)
530-26-04-BL-0500F
DigiKey Part Number
CN258-500-ND
Manufacturer
Manufacturer Product Number
530-26-04-BL-0500F
Description
CABLE MOD FLAT 4COND BLACK 500'
Detailed Description
Category
Wire Gauge
26 AWG
Cable Width
0.189" (4.80mm)
Cable Height
0.097" (2.46mm)