M21-750-595-WT
DigiKey Part Number
2267-M21-750-595-WT-ND
Manufacturer
Manufacturer Product Number
M21-750-595-WT
Description
LABEL 0.75" W X 21' L WHITE
Manufacturer Standard Lead Time
4 Weeks
Customer Reference
Detailed Description
Die Cut Vinyl White
Category
Applications
Industrial Applications
Manufacturer
Brady Corporation
Color - Background
White
Series
Length
21' (6.4m)
Packaging
Bulk
Width
0.750" (19.05mm)