863001017TLF
DigiKey Part Number
609-1417-ND
Manufacturer
Manufacturer Product Number
863001017TLF
Description
CONN SCREWLOCK DSUB FEML M3/4-40
Manufacturer Standard Lead Time
13 Weeks
Customer Reference
Detailed Description
Jackscrew Socket For D-Sub Connectors
Datasheet
 Datasheet
EDA/CAD Models
863001017TLF Models
Category
Features
Hardware Included
Manufacturer
Amphenol ICC (FCI)
Length - Threaded Portion Below Head
0.197" (5.00mm)
Packaging
Bulk
Length - Below Head
0.249" (6.30mm)