S-191LP85AS-S8T1U7
DigiKey Part Number
1662-S-191LP85AS-S8T1U7TR-ND - Tape & Reel (TR)
Manufacturer
Manufacturer Product Number
S-191LP85AS-S8T1U7
Description
S-191LP85AS-S8T1U7
Operating Temperature
-40°C ~ 150°C (TA)
Voltage - Threshold
8.5V
Package / Case
8-VSSOP, 8-MSOP (0.110", 2.80mm Width) Exposed Pad